• In English
 • У приміщенні Міністерства освіти і науки відкрили виставку «Кольори нашої Перемоги»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 17 березня 2023 року о 17:05

  16 лютого у приміщенні МОН відкрито виставку малюнків вихованців закладів позашкільної освіти «Кольори нашої Перемоги». Роботи були створені у межах національного конкурсу, який проведено за ініціативи працівників Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та підтримки Міністерства освіти і науки до роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України. 

  На відкритті виставки виступив державний секретар МОН Сергій Захарін, наголосивши на пріоритетності національно-патріотичного виховання дітей та молоді у закладах освіти, утвердженні української національної та громадянської ідентичності. Він підкреслив, що усі малюнки, представлені в експозиції, переважно виконані у кольорах національного прапора, що яскраво відображає бачення українських дітей свого майбутнього лише в незалежній, суверенній та квітучій Україні.

  У конкурсі взяли участь тисячі здобувачів позашкільної освіти віком від 7 до 16 років. На всеукраїнському етапі було відібрано роботи близько 230 дітей, найкращі з них представлені на виставці. Автори зобразили яскраві, кольорові міста та села, безкрайні лани та мирне небо, квітучу і вільну Україну, в якій люди живуть щасливо. 

  Вадим Овчаренко, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи, зазначив, що дорослі мають велику соціальну відповідальність перед майбутніми поколіннями та повинні підтримувати заклади позашкільної освіти, особливо в умовах війни, як майданчика для реалізації творчих здібностей і вподобань вихованців у безпечному освітньому середовищі.

  Експозицію «Кольори нашої Перемоги» згодом буде представлено у міському публічному просторі Києва для широкого загалу.

  Нагадаємо, МОН залучає молодь до розвитку науки й освіти в Україні.