• In English
 • У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 січня 2022 року о 17:35

  Подолання викликів, пов’язаних із пандемією COVID-19, та розвиток системи охорони здоров'я в Україні обговорили під час зустрічі в Києві Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я доктор Ганс Клюге.

  «У тісній співпраці з ВООЗ ми змогли вчасно зреагувати на виклики, що постали у зв’язку з пандемією, та ефективно боротися з розповсюдженням нових штамів вірусу», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що реформа медицини є пріоритетом Уряду України: «Наша мета — забезпечити гідні умови надання медичних послуг для українців».

  Під час зустрічі в присутності Прем’єр-міністра було укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я на 2022-2023 роки. Документ підписали Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та директор ЄРБ ВООЗ доктор Ганс Клюге.

  «Знаково, що сьогодні вперше в багаторічній історії наших стосунків угода буде укладена на початку нового року. Це вказує на міцний характер нашої співпраці, метою якої є збереження здоров’я українців. Угода про співробітництво окреслює багато викликів, з якими Україна стикається у системі охорони здоров'я. Сьогодні ми робимо величезний внесок у розвиток наших партнерських стосунків та подальшої плідної співпраці», — сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге підкреслив, що нова угода є важливим кроком до подальшого зміцнення системи охорони здоров’я України та впровадження поточних реформ у галузі охорони здоров’я.

  Довідково

  Угодою між Урядом України та ЄРБ ВООЗ передбачається обмін інформацією щодо медичних виробів для діагностики in vitro, необхідних для запобігання виникненню і поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також забезпечується основа для співпраці в багатьох сферах системи охорони здоров’я.

  У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ У присутності Прем’єр-міністра укладено Дворічну угоду про співробітництво між Урядом України та ЄРБ ВООЗ