• In English
 • У Покрові завершують будувати сучасний дитячий садок
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 03 грудня 2020 року о 15:40

  Модерновий, просторий та комфортний. У Покрові завершують будівництво дитсадка на 115 малюків. На фініші всі внутрішні роботи, облаштування інженерних мереж та благоустрій території. Заклад для дошкільнят зводять державним та обласним коштом. На будівельному майданчику побував голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Приємно будувати «з нуля» важливі соціальні об’єкти. Особливо для підростаючого покоління, бо діти – наше майбутнє. Один із таких проектів – дошкільний заклад у Покрові. Він – частина загальнонаціональної програми «Велике будівництво». Місцеві мешканці очікують на відкриття. Вже навіть є черга з майбутніх вихованців цього садочка. Його зможуть відвідувати 115 хлопчиків і дівчаток», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.

  Велика двоповерхова будівля «виросла» на місці пустиря. Нині підрядники закінчують внутрішні оздоблювальні роботи – укладають плитку. На черзі встановлення сантехніки. Гарячу воду влітку забезпечуватиме бойлер, у зимовий час – котельна на альтернативному паливі. Вже встановлені всі міжкімнатні двері та ліфти. Зокрема, підйомник для дітей з інвалідністю. Змонтували протипожежну та охоронну системи, вентиляцію та відеоспостереження.

  Дитсадок розрахований на шість груп, включаючи ясельну. Кожна матиме свій окремий ігровий майданчик. А ще міні-город. Там юні натуралісти вчитимуться вирощувати овочі та ягоди.