• In English
 • У Покрові, що на Дніпропетровщині, новозбудований малий груповий будинок для дітей-сиріт чекає на вихованців
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 02 грудня 2020 року о 12:35

  Яскравий фасад, великі світлі вікна, а в середині – усе, щоб відчувати себе вдома. У Покрові звели «з нуля» малий груповий будинок для дітей-сиріт. Об’єкт – частина обласної програми  «Родинний затишок». Проект реалізували коштом обласного бюджету і державної субвенції. Новозбудовану оселю відвідав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  «Діти, які позбавлені батьківської опіки, матимуть зовсім нові сучасні та комфортні умови для життя. Будинок у Покрові стане теплим, затишним місцем для сиріт. Буде осередком доброти і піклування для малечі, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Поряд – позашкільні заклади, центральний парк, палац дітей та юнацтва із різними гуртками. Все для всебічного розвитку підростаючого покоління. Проект «Родинний затишок» продовжуватимемо і в наступному році».
  Будинок звели за півроку обласним та державним коштом. Він розрахований на дітей різних вікових категорій. В одноповерховій будівлі – 5 спальних кімнат. Кожна – на двох жителів. Місцевим коштом туди закупили меблі, техніку та іграшки для маленьких вихованців. Повністю обладнана кухня, пральня, велика затишна вітальна, ігрова зона, кімната для вихователя. У передпокої – велика шафа для одягу.
  Разом із дітьми знаходитимуться професійні педагоги, які вже пройшли спеціальні курси. Також призначений директор, який керуватиме закладом.
  Поряд із будинком підрядники облаштували дитячий майданчик та вимостили плиткою доріжки. Територія огороджена, має автомобільні під’їзди, урни, лавки, спортивне та ігрове обладнання. Нині будівлю передають на баланс міста і вже сформований список дітей-сиріт на проживання.