• In English
 • У НУОУ за участю іноземних фахівців з логістики розпочався семінар в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 січня 2019 року о 10:54

  З 14 по 18 січня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) триватиме семінар, метою якого є проведення другого етапу розробки навчальної програми з логістики відповідно до стандартів Альянсу.

  У заході беруть участь заступник директора Центру об’єднаної та стратегічної логістики Національного університету оборони США полковник у відставці Джон Топік, радник з питань логістики при Міністерстві оборони України полковник у відставці Девід Коледа (США), радники з питань логістики при Офісі зв’язку НАТО в Україні полковник у відставці ЗС Чехії Ян Гусак та полковник Павел Єлінек, радники з логістичних питань доктрини та військової освіти (DEAG) Крістофер Папарон та майор Джон Рос.

  Від Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в семінарі беруть участь начальник інституту оперативного забезпечення та логістики та науково-педагогічний склад кафедр тилового та технічного забезпечення інституту. До заходу також долучилися викладачі факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) та представники Головного управління логістики Збройних Сил України.

  «Про важливість проведення зустрічі говорить той факт, що вона відбувається у важливий момент для Збройних Сил України, оскільки ми знаходимося на етапі оборонної реформи як в системі військової освіти, так і в системі забезпечення військ (сил) Збройних Сил України», ‒ наголосив, відкриваючи семінар, заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

  Першого дня семінару учасники наголосили на важливості трансформації та внесення змін до навчальних програм у системі підготовки фахівців з логістики для Збройних Сил України та окреслили питання, які стануть основними в роботі семінару.