• In English
 • У Нікопольському районі, що на Дніпропетровщині «з нуля» зводять другий в області дитсадок-підкову
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 12 жовтня 2021 року о 10:35

  На Дніпропетровщині у Нікопольському районі стартувало будівництво дитсадка. Двоповерхову будівлю у формі підкови зводять «з нуля» у селищі Червоногригорівка. Він розрахований на 115 дошкільнят, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
  «Яскраві, затишні, сучасні. Прагнемо, аби на Дніпропетровщині було більше саме таких дитсадків. На Нікопольщині зводимо «з нуля» дошкільний заклад у формі підкови. Подібний садочок вже є в області – він працює у Покрові», – сказав Валентин Резніченко.
  Дитсадок зводять майже у центрі Червоногригорівки, поряд зі школою. Селищний голова Олександр Прокопенко каже – питання дошкільної освіти у селищі стоїть гостро.
  «У Червоногригорівці є дитсадок, але він здатен прийняти менше 60 дітей. А потенційних відвідувачів від 1 до 6 років набагато більше. Тому новий садочок – наша мрія», – сказав Червоногригорівський селищний голова Олександр Прокопенко.
  Двоповерховий дитсадок зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На першому поверсі будуть адміністративні кабінети, кухня та кімнати для дитячих груп. На другому – спортивна зала, ігрові та спальні. Одна з «родзинок» майбутнього дошкільного закладу – великі вікна, від підлоги до стелі. В ігрових зроблять теплу підлогу. Для відвідувачів з інвалідністю передбачені пандуси на знижені пороги.