• In English
 • У нас є незламний дух і прагнення жити в незалежній державі, - заявила Ірина Фріз українській громаді США
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 04 березня 2019 року о 09:14

  «Україна сьогодні є форпостом демократії, ми відстоюємо свободу не лише нашої держави, а й європейського континенту, свободу вільного світу!» - на цьому наголосила Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз під час зустрічі з українською громадою у Нью Гейвені, США.

  На початку пані Міністр подякувала Ukraine American Veterans за плідну співпрацю та підтримку як в Україні, так і тут - в США. Це стосується і організації візиту, і підтримки Міністерства у справах ветеранів на рівні Конгресу та Сенату.

  Ірина Фріз зазначила, що сьогодні Україна мужньо продовжує вести боротьбу з Путіним - агресором номер один у світі. І ця боротьба має результат в тому числі завдяки величезній підтримці, яку надають Сполучені Штати. Ця підтримка - безцінна.

   «Я прагну донести головне – Україна веде боротьбу не лише за свою територіальну цілісність, державний суверенітет і політичну незалежність, не тільки за свободу та гідність власних громадян, але й за демократичні цінності, свободи та права людини, на яких стоїть цивілізований світ», - промовила Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз.

  Пані Міністр щиро подякувала українській громаді Нью Гейвена і запевнила, що інформація та досвід, отриманий протягом цього візиту до Сполучених Штатів Америки, стане рушійною силою для створення і успішного функціонування Міністерства у справах ветеранів України, з урахуванням усіх найкращих традицій та напрацювань.

  «Для мене честь представляти Україну, бо вона унікальна. Для мене честь представляти Міністерство ветеранів, адже наші ветерани є воїнами демократії і вони зупинили Путіна. Я прошу і далі підтримувати наших військових і ветеранів, які готові героїчно стояти на захисті наших цінностей!»- додала Ірина Фріз.

  У нас є незламний дух і прагнення жити в незалежній державі, - заявила Ірина Фріз українській громаді США