• In English
 • Ірина Фріз відвідала Полк поранених Морської піхоти, де ознайомилась з програмами немедичної реабілітації подолання ПТСР та найбільш важких травм
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 03 березня 2019 року о 12:42

  Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз відвідала Полк поранених Морської піхоти «Wounded Warrior Regiment» на базі Квантіко. Ознайомилась з програмами немедичної реабілітації подолання посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та найбільш важких травм.

  Девізом установи є: «Пацієнтом ти є тимчасово, а морський піхотинець ти назавжди». Основна мета – усвідомлення морпіхом, що його кращі дні попереду.

  Близько 2000 морпіхів на рік може отримати підтримку з відновлення за різними напрямками: соціальна адаптація, психологічна, фізична реабілітації та інші. Тривалість від 18 місяців до декількох років. Практикуються також форми сімейної реабілітації.

  Працює в структурі понад 300 фахівців. Бюджет закладено в структурі Міноборони, він складає 22 млн доларів, але діяльність проводиться у тісній співпраці та координації з Міністерством у справах ветеранів США.

  «Полк поранених Морської піхоти – це красномовний приклад координації дій між відомствами для допомоги в подоланні найважчих травм, які може отримати військовослужбовець: емоційних, психологічних, ментальних», – наголосила Ірина Фріз.

  Ірина Фріз відвідала Полк поранених Морської піхоти, де ознайомилась з програмами немедичної реабілітації подолання ПТСР та найбільш важких травм