• In English
 • У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків, — Прем’єр-міністр
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 січня 2022 року о 15:09

  За прогнозами урядових експертів та незалежних аналітиків, завдяки розвитку індустріальних парків Україна може отримати від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій у найближчі роки. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Під час засідання 19 січня Уряд затвердив порядок включення індустріального парку до реєстру, а також порядок його ведення. За словами Прем’єр-міністра, це необхідні підзаконні акти, які дадуть змогу вже цього року почати ефективно використовувати інструмент індустріальних парків для розвитку наявних і створення нових компаній.

  «Процедура включення до реєстру нових парків буде проходити максимально швидко та бізнес-орієнтовано. У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків», — зазначив Денис Шмигаль.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд використовує успішний досвід світових країн, аби індустріальні парки в Україні дійсно стали робочим інструментом розвитку промисловості та економіки загалом.

  «В Україні індустріальні парки існують не перший рік, їх понад 50, але за весь цей час економіка не відчула жодного ефекту їхньої роботи. Разом із народними депутатами ми це змінюємо. Прийнята відповідна оновлена законодавча база. Вперше на співфінансування розвитку інфраструктури індустріальних парків держава виділяє 400 млн грн», — зауважив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що індустріальні парки стають точками модернізації економіки громад та створюють тисячі нових робочих місць. Тож Уряд активно залучає місцеву владу, яка має бути зацікавлена у створенні індустріальних парків на території своєї громади.

  У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків, — Прем’єр-міністр У найближчі три роки держава допоможе облаштувати інфраструктуру для 25 індустріальних парків, — Прем’єр-міністр