• In English
 • У МВС відбулися командно-штабні навчання з питань забезпечення порядку під час масових заходів
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 24 липня 2018 року о 12:20

  24 липня у Навчальному центрі Національної гвардії відбулися командно-штабні навчання з питання забезпечення безпеки та правопорядку у зв’язку з проведенням мирних зібрань та масових заходів. У них взяли участь всі підрозділи МВС.

  «Ми забезпечували порядок під час дуже потужних масових заходів: Ліги чемпіонів УЄФА, Євробачення, маршів рівності, футбольних матчів. Залучаємо різні підрозділи Нацполіції: патрульну поліцію, поліцію діалогу, підрозділи оперативного призначення, вибухотехніків та Національну гвардію», - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

  Він додав, що вже 27-28 липня очікується Хресна хода у Києві, в якій візьмуть участь віряни Київського та Московського патріархатів.

  «Для допомоги поліції у столиці будуть виділені близько п’яти тисяч гвардійців. Також в кожному автобусі з вірянами, що їхатимуть на захід у Київ, буде знаходитися працівник поліції. Патрульна поліція забезпечуватиме рух транспорту в межах своїх регіонів, аби не виникало ніяких дорожньо-транспортних пригод. Офіцери нестимуть відповідальність за учасників заходу, які прибудуть з їх регіонів», - сказав Сергій Яровий.

  Заступник голови Національної поліції – начальник Головного управління поліції у місті Києві Андрій Крищенко повідомив, що поліцейські вже мають попередню інформацію про кількість учасників заходу.

  «На п'ятницю є заявка на проведення заходу від Московського патріархату на участь у ході до 100 тисяч осіб. На суботу - Київський патріархат, теж до 100 тисяч осіб», - додав він.

  У ході навчань були змодельовані найбільш імовірні ситуації, які можуть виникнути під час масових заходів. Учасники відпрацювали сценарії вирішення кризових ситуацій та співпрацю між підрозділами МВС.