• In English
 • У Мінветеранів створено колегію у справах ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 02 квітня 2021 року о 18:57

  Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна підписала наказ про створення колегії Мінветеранів - консультативно-дорадчого органу, що у ході колективного та вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності готуватиме рекомендації щодо розробки та реалізації державної політики у справах ветеранів.

  «Після проведення стратегічної сесії, де були визначені напрямки зосередження основних зусиль Міністерства у довгостроковій і середньостроковій перспективі, постало питання необхідності створення колегії як ефективного інструменту планування й реалізації поставлених цілей. Головна мета – формування ефективної ветеранської політики, яка захищатиме права ветеранів, створить умови для їх розвитку у всіх сферах та можливості для самореалізації у мирному житті», – зазначила Юлія Лапутіна.

  Головою утвореної Колегії Мінветеранів є Міністр у справах ветеранів України.

  До її складу ввійшли перший заступник міністра, заступники міністра, держсекретар Мінветеранів. Також можуть входити керівники самостійних структурних підрозділів апарату Мінветеранів, територіальних органів Мінветеранів та за згодою – представники інших держорганів, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських об’єднань, всеукраїнських профспілок.

  Колегія займатиметься розглядом пропозицій щодо удосконалення законодавства, забезпечення співпраці з міністерствами, відомствами, органами місцевого самоврядування, а також - щодо розширення міжнародного співробітництва у сфері соцзахисту ветеранів війни та осіб, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

  Також колегія аналізуватиме стан роботи з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина, розглядатиме результати роботи Мінветеранів, стан дотримання законодавства з питань державної служби та інші питання, пов’язані з реалізацією завдань, покладених на міністерство.