• In English
 • У Мінсоцполітики з’явиться заступник Міністра з цифрової трансформації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 17 червня 2020 року о 17:29

  Кабінет Міністрів України призначив Валерія Бушкова CDTO у Міністерстві соціальної політики.

  CDTO – Chief Digital Transformation Officer, профільний заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  “Державна система потребує рішучих трансформацій за допомогою IT-технологій. CDTO допоможуть нам розробити єдину стратегію ефективної цифровізації нашої держави. Тому профільні заступники скоро з'являться в усіх центральних органах виконавчої влади”, – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Основне завдання CDTO – цифровізація надання послуг громадянам та оптимізація процесів у Міністерстві за допомогою використання сучасних IT-технологій.

  Профільний заступник з питань цифровізації працюватиме за підтримки Мінцифри. До його основних функціональних обов’язків також входить визначення та аналіз процесів, які потрібно цифровізувати, формування пріоритетів. Спрощення адміністративних процедур. CDTO впроваджуватиме е-послуги, оптимізуватиме інформаційні системи та державні реєстри та визначатиме, які процеси потребують цифровізації у першу чергу. Також він працюватиме над посиленням кібербезпеки та захисту інформації.

  CDTO – це не просто IT-фахівець, а в першу чергу цифровий реформатор. Він допоможе не лише створити, але й втілити стратегію цифрової трансформації галузі.