• In English
 • У Мінсоцполітики обговорили виконання плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 02 листопада 2018 року о 10:34

  1 листопада 2018 року під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики Ольги Крентовської відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з виконання плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності.

  У заході взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінфіну, МОН, Мінрегіону, Мінмолодьспорту, МОЗ, Мінагрополітики, Мінкультури, Мінінфраcтруктури. Мінприроди, Держстату, Пенсійного фонду України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, НДІ праці і зайнятості населення Мінсоцполітики і НАН України, СПО сторони роботодавців, СПО об’єднань профспілок.

  Під час засідання були обговорені питання підсумків реалізації Стратегії подолання бідності у 2018 році, а також рекомендації Рахункової палати за результатами аналізу виконання заходів з реалізації даної Стратегії.

  У вступному слові Ольга Крентовська повідомила, що реалізація Стратегії подолання бідності приносить реальні результати, але поруч із досягненнями залишаються відкритими такі важливі питання, як доступність освіти, послуг, інфраструктури. За її словами, головну увагу слід зосередити саме на доступності цих послуг.

  Представники центральних органів виконавчої влади, організацій профспілок та роботодавців взяли активну участь в обговоренні цих питань.

  Учасники зустрічі узгодили основні принципи формування  плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності на наступні роки та про залучення громадськості до обговорення.