• In English
 • У Мінсоцполітики говорили про нові впровадження у службі зайнятості
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 27 серпня 2018 року о 17:36

  27 серпня відбулась зустріч представників Директорату розвитку ринку праці та зайнятості, фахівців Державної служби зайнятості з Національним координатором Міжнародної організації праці в Україні Сергієм Савчуком, представниками проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та експертом МОП Валлі Корбанезе.

  Учасники зустрічі, зокрема, обговорили питання щодо впровадження з 1 січня 2019 року в діяльність Державної служби зайнятості інституту «кар’єрного радника». Кар’єрний радник – співробітник центру зайнятості, який забезпечуватиме організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, та здійснює супровід таких людей з метою їх подальшого працевлаштування.

  Також було приділено увагу іншим новим підходам у роботі Служби, стосовно функціональних обов’язків працівників та допомоги в цьому напрямку зі сторони проекту МОП.

  Підсумком зустрічі стала домовленість про надання експертом МОП практичних рекомендацій на основі кращого міжнародного досвіду фахівцям Державної служби зайнятості щодо посадових обов’язків «кар’єрних радників», їх підготовки, співпраці з іншими структурними підрозділами для розбудови сервісної служби.