• In English
 • У Міноборони відбувся круглий стіл щодо вирішення питань, які виникли в результаті підконтрольної експлуатації санавтомобілів “БОГДАН 2251”
  Міністерство оборони України, опубліковано 01 лютого 2018 року о 13:03

  31 січня у Києві відбувся круглий стіл щодо обговорення та вирішення проблемних питань, які виникли в результаті підконтрольної експлуатації санітарних автомобілів типу «БОГДАН 2251».

  Захід відбувся під головуванням заступника Міністра оборони України генерал-майора Олега Шевчука. У дискусії також взяли участь представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, корпорації “Богдан”, відомі громадські діячі, представники волонтерських організацій, громадської організації військових парамедиків “ASAP Rescue” тощо.

  У ході зустрічі її учасники висловили зауваження та претензії щодо технічної, експлуатаційної та медичної частини санітарного автомобіля за підсумками його підконтрольної експлуатації безпосередньо на передовій, на сході України, при евакуації поранених. Також були обговорені пропозиції щодо конструктивних рішень з метою усунення виявлених проблем.

  Представники профільних служб Збройних Сил України зазначили, що на разі триває процес вдосконалення медичних автомобілів, як і по інших нових видах (типах) техніки.

  За результатами зустрічі було прийнято рішення протягом тижня сформувати робочу групу у складі експертів та представників усіх зацікавлених сторін, які працюватимуть за напрямами медичної, технічної частини та експлуатації автомобіля.

  Крім того, враховані пропозиції щодо покращення вимог та умов підготовки водіїв санітарних автомобілів, системи технічного обслуговування автотранспорту, у тому числі в контексті налагодження чіткого зворотного зв’язку з військами з технічних та експлуатаційних питань.

  Учасниками заходу були визначені чіткі плани щодо спільної роботи на найближчі тижні, розпочата активна робота щодо удосконалення автомобіля.

  Також у Міністерстві оборони триває робота з удосконалення процесу евакуації, включаючи питання її організації та застосування транспорту.