• In English
 • У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із громадськістю, присвячена конкурсу проектів національно-патріотичного виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 вересня 2018 року о 15:32

  6 вересня у Міністерстві молоді та спорту відбулась зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства щодо проведення конкурсу проектів національно-патріотичного виховання.

  Вітаючи гостей заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, зазначив, що Міністерство відкрите для громадських організацій та спрямоване підтримувати громадські ініціативи.

  Микола Даневич наголосив на якості проведення заходів у межах конкурсу проектів національно-патріотичного виховання, на реалізацію яких надається фінансова підтримка з Державного бюджету України. Він також звернув увагу на важливість звітування про використані кошти.

  Народний депутат Олег Петренко, розповідаючи про законотворчу діяльність під час роботи підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету Верховної Ради України підкреслив, що «Національно-патріотичне виховання - це багаторічна кропітка методична робота».

  У свою чергу представник Мінмолодьспорту Микола Ляхович детально проаналізував пріоритети, яким повинні відповідати проекти, що подаються на конкурс до 1 жовтня 2018 року.

  Під час зустрічі фахівці Міністерства надали інформацію щодо підготовки пакету документів для участі в конкурсі (конкурсної пропозиції). Також розглядалися питання стосовно підготовки документів, необхідних для підписання наказу на проведення заходу, та підготовки звітів інститутів громадянського суспільства за результатами реалізації проектів.

  Було приділено увагу і порядку використання коштів з Державного бюджету на реалізацію проектів, в тому числі щодо складання розрахунків витрат.

  Нагадаємо, прийом заявок на конкурс із визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році триватиме до 15:00 1 жовтня 2018 року.