• In English
 • Ігор Жданов привітав працівників спортивної сфери з професійним святом
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 вересня 2018 року о 15:12

  7 вересня у Мінмолодьспорту урочисто вітали із Днем фізичної культури і спорту.

  З професійним святом колектив Міністерства, відомчих підприємств, організацій та установ, державних тренерів, спеціалістів спортивних федерацій, НОК України та привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  «Бажаю всім вам нових здобутків та перемог! Також  запрошую приєднатися до відзначення Дня фізичної культури і спорту, що відбудеться 8 вересня на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський», - наголосив Міністр.

  До вітань приєднався президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Він подякував керівництву та колективу Міністерства за сприяння та  постійну підтримку розвитку спорту інвалідів. Валерій Сушкевич також наголосив, що спортивні звершення наших співвітчизників надихають і сприяють новим перемогам українських захисників, які відстоюють східний кордон держави.

  Перший заступник Міністра, віце-президент Національного олімпійського комітету, президент Федерації легкої атлетики Ігор Гоцул передав колективу Мінмолодьспорту вітання від президента НОК Сергія Бубки.

  Ігор Жданов вручив співробітникам Мінмолодьспорту та державним тренерам нагороди Кабінету Міністрів України та відомчі відзнаки.