• In English
 • У Мінмолодьспорту тривають зустрічі дівчат і юнаків з успішними українцями
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 травня 2018 року о 12:49

  7 травня у Міністерстві молоді та спорту відбулась  друга із одинадцяти зустрічей, запланованих у цьому році, у межах проекту  “11 кроків до майбутнього з успішними українцями”.

  Гостем та спікером стала ведуча телеканалу “1+1”, волонтерка, куратор соціального мультимедійного проекту “Переможці” Соломія Вітвіцька.

  Привітав присутніх заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. “Для нас важливо партнерство, включення молодих людей у процеси прийняття рішень на різних рівнях. А для цього треба знання, віра в те, що це можливо. Треба формувати мережі та разом досягати успіху”, - наголосив посадовець.

  Олександр Ярема висловив сподівання, що, зокрема, сьогоднішня зустріч дасть і необхідну віру, і нові контакти, і нове бачення, яким чином рухатися уперед.

  Принагідно він запросив приєднуватися до участі в  ініціативах Міністерства.  Наприклад,  проекті “Державотворець” - програмі стажування в органах державної влади, місцевого самоврядування. “Подавайтесь, реалізовуйтесь, змінюйте себе та державу. Гасло програми: Достатньо дорослий, щоб керувати державою! Думаю, кожен із вас вже достатньо дорослий і разом зможемо це зробити”,  - закликав заступник Міністра.

  Історією власного життєвого шляху поділилася Соломія Вітвіцька, розповівши про свою родину, студентські роки та перші кроки у професії.

  Успішна українка наголосила на ролі наполегливості у досягненні цілей. “Я переконана, що кожному з нас часом не вистачає буквально трошечки, щоб дійти до мети”, - зазначила вона та на прикладі особистих історій переконала бути стійкими.

  Розповіла Соломія і про те, як проект “Переможці” змінив її життя та погляди оточуючих. Про тих, хто втратив на війні кінцівки, але зберіг силу духу та починає нове життя.

  Також на зустрічі йшлося про мотивацію до особистісного та професійного розвитку,  досягнення успіху тощо.