• In English
 • У Мінмолодьспорту нагородили переможців і призерів ХІІІ Спартакіади серед працівників дипломатичних та консульських установ
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 травня 2019 року о 17:09

  22 травня в Міністерстві молоді та спорту відбулось урочисте привітання переможців, призерів та учасників ХІІІ Спартакіади серед працівників дипломатичних та консульських установ, розташованих у Києві.

  "Приємно відзначити, що проведення спартакіад уже стало доброю традицією. Проведення такого спортивного заходу є свідченням вашого прагнення до самовдосконалення, додатковим стимулом задля досягнення спортивних і життєвих перемог. Своїми стартами ви надаєте потужного імпульсу активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у своїх колективах та зростанню кількості учасників масових спортивних заходів", - зазначив заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович.

  У змаганнях ХІІІ Спартакіади взяли участь 22 команди (у 2018 році – 21 команда) – близько 400 представників іноземних посольств та представництв. За програмою Спартакіади проведені змагання з 9 видів спорту: волейбол, футзал, боулінг, більярдний спорт "Пул", "Піраміда", теніс, пейнтбол, теніс настільний та риболовний спорт.

  Отже, переможцем Спартакіади у загальнокомандному заліку стала команда Посольства Французької Республіки в Україні, друге місце – у команди Посольства Федеративної Республіки Німеччина, третє – у команди Посольства Сполучених Штатів Америки.

  За активну участь у Спартакіаді відзначили команди Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України та Державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" та нагородили їх дипломами та подарунками: за третє місце – команду ДП "ГДІП", за друге місце – команду МЗС України, за перше місце – команду Мінмолодьспорту.

  "Переконаний, що проведення таких спортивних заходів і надалі сприятиме подальшому зміцненню дружніх відносин між нашими державами, розширенню шляхів та способів комунікації працівників дипломатичних місій, що працюють в Україні", - зазначив Ярослав Войтович.