• In English
 • У Міністерстві у справах ветеранів відбулося засідання Експертної ради з питань психосоціальної адаптації
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 04 квітня 2019 року о 17:07

  У Міністерстві у справах ветеранів відбулося засідання Експертної ради з питань психосоціальної адаптації. Під час засідання розглянуто питання розробки нормативної бази, яка дасть можливість забезпечити надання необхідної адаптації та реабілітації ветеранам. Пропонується, що установи, які залучені до забезпечення психосоціальної адаптації ветеранів, зможуть доопрацювати власну нормативно-правову базу.

  «Ми маємо чітко визначити порядок міжвідомчої взаємодії та координації щодо надання послуг ветеранам та членам їхніх родин. Кожна установа, в межах своїх повноважень та компетенцій, має підтримати державну програму з психосоціальної адаптації», - заявила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

  Під час засідання обговорено пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветеранів, який цього тижня стартував у Черкаській області.

  До Експертної ради, створення якої ініціювало Міністерство у справах ветеранів, долучилися представники відомств силового блоку, громадських організацій, представники Міністерства охорони здоров’я.