• In English
 • У Міністерстві оборони України завершено наповнення бази даних об’єктів нерухомості
  Міністерство оборони України, опубліковано 04 вересня 2018 року о 17:22

  У Міністерстві оборони України завершено наповнення бази даних об’єктів нерухомості. Про це 4 вересня під час брифінгу в Прес-центрі Міністерства оборони України повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Валентин Гринь.

  За його словами, з метою забезпечення належного обліку нерухомого майна та земель оборони в Міністерстві оборони прийнято в експлуатацію підсистему управління нерухомим військовим майном Єдиної системи управління адміністративно-господарськими процесами Збройних Сил України.

  «База даних об’єктів нерухомості підсистеми наповнена, здійснюється її постійне коригування з метою підтримання внесеної інформації в актуальному стані», – повідомив полковник Валентин Гринь.

  Також у рамках визначеного Стратегічним оборонним бюлетенем завдання зі створення Єдиної інформаційної системи управління оборонними ресурсами передбачено створення автоматизованих робочих місць керівного складу для підтримки прийняття управлінських рішень за всіма напрямами управління оборонними ресурсами, в тому числі функції управління об’єктами нерухомості Міноборони та Збройних Сил України.

  «Крім того, квартирно-експлуатаційними органами постійно вноситься інформація до бази даних Єдиного реєстру об’єктів державної власності, що формується Фондом державного майна України. Інформація до вказаної бази даних надається щоквартально через Головне управління майна та ресурсів», – підкреслив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.