• In English
 • У Мінінфраструктури обговорили перспективи співробітництва між Україною та Узбекистаном у галузі інфраструктури
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 21 лютого 2020 року о 19:04

  Сьогодні, 21 лютого 2020 року, у Міністерстві інфраструктури України відбулася зустріч заступника Міністра інфраструктури України Олега Ющенка з першим заступником Міністра інвестицій та зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан Алішером Абдуалієвим.
  Під час зустрічі сторони обговорили перспективи співробітництва у галузі інфраструктури та можливості відновлення регулярного повітряного сполучення між двома країнами.
  Заступник Міністра інфраструктури України Олега Ющенко відзначив, що політика України в сфері авіаційного транспорту спрямована на лібералізацію ринку авіаперевезень з країнами-партнерами, у тому числі з Республікою Узбекистан.
  «Україна зацікавлена у якнайшвидшому відновленні регулярного авіасполучення між Україною і Республікою Узбекистан з частотою 7 рейсів на тиждень для кожної сторони відповідно до чинної угоди між Україною і Республікою Узбекистан про повітряне сполучення та співробітництво в галузі повітряного транспорту», – підкреслив Олег Ющенко.
  У свою чергу перший заступник Міністра інвестицій та зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан Алішер Абдуалієв відзначив важливість подальшого розвитку двосторонньої співпраці у галузі транспортної інфраструктури та висловив сподівання на якнайшвидше відновлення авіасполучення між Україною та Узбекистаном.