• In English
 • У Мінфіні відбулося третє засідання Міжвідомчої робочої групи з питань застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій
  Міністерство фінансів України, опубліковано 18 квітня 2024 року о 19:06

  18 квітня відбулось третє засідання МРГ з питань застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, на якому розглянуто пропозиції представників виробників ПРРО із залученням їх авторів. У засіданні МРГ взяли участь заступник Міністра фінансів України, Голова Міжвідомчої робочої групи Олександр Грубіян, представники Державної регуляторної служби та інші.    

  Пропозиції виробників ПРРО стосувались загальних питань удосконалення процесів фіскалізації розрахункових операцій із застосуванням ПРРО та РРО, спираючись на досвід виробників.

  Заступник Міністра фінансів України, Голова Міжвідомчої робочої групи Олександр Грубіян подякував виробникам ПРРО. 

  “Ми вдячні за надані пропозиції, кожна пропозиція є дискусійною, але важливою на етапі обговорення та роботи МРГ, ми продовжимо таку конструктивну практику і надалі та будемо долучати вас та  інших виробників ПРРО до подальших обговорень” - зазначив він.

  Закінчуючи засідання МРГ учасники зустрічі домовилися про обмін більш детальними пропозиціями та продовження конструктивного діалогу щодо їх обговорення та вдосконалення роботи ПРРО.