• In English
 • У Міненерговугілля триває робота над майбутньою структурою директоратів

  У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України триває робота над майбутньою структурою створених у рамках реформи державного управління директоратів. Про це заявила в.о. Державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна під час зустрічі з завідувачем відділу енергетичної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, доктором наук Олександром Суходолею.

  “Міністерство продовжує роботу над майбутньою структурою директоратів. Ми враховуємо досвід європейських публічних установ для забезпечення довгострокового планування та розробки державних політик галузі. Такий підхід гарантуватиме впровадження якісно нового рівня енергобезпеки країни”, - зазначила Юлія Підкоморна.

  Олександр Суходоля окреслив деякі питання, над якими, на його думку, можуть зосередити увагу новостворені директорати. Серед них – забезпечення енергобезпеки України та позиціонування енергетики як одного з найважливіших елементів економіки України у сукупності із інноваційним розвитком.

  Участь у зустрічі також взяли Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Віталій Кушніров та Генеральний директор Директорату викопних видів палива Максим Федотов.

  Сторони порушили питання забезпечення стійкості енергосистеми України та реагування на сучасні виклики і загрози в паливно-енергетичному комплексі  України та обговорили можливість створення фахового підрозділу в структурі Міністерства, враховуючи найкращий європейський досвід.

  Представники Міненерговугілля подякували Олександру Суходолі за надані поради та зазначили, що співпраця з Національним інститутом стратегічних досліджень є одним з ключових напрямів якісної реалізації державної політики в енергетичному секторі.