• In English
 • У Міненерговугілля проведено зустріч з представниками Організації Економічного Співробітництва і Розвитку

  Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко провела зустріч з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), під час якої обговорено питання надання експертної допомоги з виконання рекомендацій ОЕСР стосовно реформування державних компаній.

  Наталія Бойко зазначила, що Міненерговугілля здійснює кроки на шляху реформування корпоративного управління підприємств, а також формування структури управління відповідно до сучасних вимог.

  За результатами зустрічі представниками ОЕСР запропоновано залучити Міністерство до консультацій та засідань зацікавлених сторін.

  Довідково

  Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), (англ. Organisation for Economic Co-operation and Development - OECD) – міжнародна організація, що об'єднує 35 найбільш економічно розвинених країн світу. Штаб-квартира розташована у Парижі (Франція).

  Практична діяльність ОЕСР реалізується шляхом проведення періодичних засідань близько 200 спеціалізованих комітетів, робочих груп та технічних підгруп, у роботі яких щорічно беруть участь біля 40 тисяч високопоставлених урядовців та фахівців. До роботи комітетів ОЕСР також можуть залучатися представники країн – не членів ОЕСР.

  07.10.2014 року підписано Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та ОЕСР щодо поглиблення співробітництва, яким визначаються пріоритетні сфери та форми співробітництва з ОЕСР на дворічний термін.

  На сьогодні співробітництво з ОЕСР відбувається згідно з Планом заходів з виконання зазначеного Меморандуму на 2017-2018 роки, що є дорожньою картою реформ, які запроваджуються в Україні. Відповідно до пункту 9 зазначеного Плану Міненерговугілля продовжує співпрацю з Міжнародним енергетичним агентством у рамках Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Міжнародним енергетичним агентством від 11.12.200 року.