• In English
 • У Міненерговугілля обговорили поточні проекти та напрямки перспективного співробітництва з Європейським інвестиційним банком

  У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко проведено зустріч з делегацією Європейського інвестиційного банку.

  Наталія Бойко відзначила, що співпраця з ЄІБ має конструктивний і динамічний характер та широкі перспективи для подальшої підтримки розвитку паливно-енергетичного комплексу України.

  Було наголошено на тому, що Міненерговугілля поділяє позицію Банку в питаннях реформування нафтогазової та електроенергетичної галузей та готове й далі співпрацювати з ЄІБ з метою обговорення інвестиційних планів та ключових реформ, що мають сприяти залученню необхідних обсягів фінансування.

  Учасники обговорили стан реалізації спільних з ЄІБ проектів та перспективні напрями щодо фінансування проектів у паливно-енергетичному комплексі, зокрема в розвиток гідроенергетики та ВДЕ, що сприятиме виконанню завдань, визначених Енергетичною стратегією України до 2035 року.

  Зі свого боку генеральним директором Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Віталієм Кушніровим детально поінформовано представників Банку про здійснення заходів з підготовки перспективних енергетичних проектів.

  Сторони висловили зацікавленість у подальшій плідній співпраці щодо розширення портфеля інвестиційних проектів ЄІБ в Україні.

  З боку ЄІБ взяли участь Ліонель Рапал, керівник відділу Східного державного сектору, Адам Брун, заступник радника з питань державного сектору Сходу та Ініго Аренсібіа Генсалеза, головний спеціаліст сектору Сходу.

  З боку Міненерговугілля у зустрічі також взяла участь Ірина Козира, державний експерт експертної групи з питань інвестиційної політики Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.