• In English
 • У Мінекономіки відбулась зустріч з Міжнародною організацією праці

  Сьогодні, 26 лютого, у Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюра зі старшим технічним радником Проекту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” Джемалом Ходжічем та менеджером Проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні” Антоніу Сантушем. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та національний координатор Міжнародної організації праці (МОП).

  Учасники обговорили роботу існуючих проектів в сферах посилення соціального діалогу, реформування ринку праці й політики зайнятості, модернізації трудових відносин та детінізації сфери праці, а також оновлення законодавства з охорони праці.

  Крім того, під час зустрічі були визначенні актуальні завдання державної політики в сфері оплати праці та врегулювання питань заборгованості з її виплати.

  “Очевидно, що чинне українське трудове законодавство потребує змін. В тісній співпраці з міжнародними партнерами, роботодавцями та профспілками ми маємо розробити сучасне прогресивне трудове законодавство, в основі якого – рівні можливості, легальна зарплата та захист прав працівників”, - зазначив заступник Міністра Ігор Дядюра.

  Сторони домовились про подальше розширення сфер співпраці Мінекономіки та Міжнародної організації праці, а також обговорили перспективні кроки з реалізації діючих проектів.

  Нагадаємо, що Міжнародна організація праці в межах Програми гідної праці для України реалізує проекти технічної підтримки, спрямовані на наближення України до міжнародних стандартів у сфері трудових відносин та налагодження процесів реформування трудового законодавства.

  Довідково

  Міжнародна організація праці (МОП) - спеціалізована установа ООН, що здійснює свою діяльність з розробки та контролю за дотриманням міжнародних трудових стандартів на основі залучення всіх сторін соціального діалогу - урядів, представників роботодавців та працівників.