• In English
 • У Мінекономіки проаналізували стан підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проектів

  Сьогодні, 22 січня, у Мінекономіки відбулася міжвідомча нарада під головуванням заступника Міністра Ірини Новікової щодо обговорення стану підготовки пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року. У зустрічі також взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, UkraineInvest та Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства.

  “16 грудня Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року, а сьогодні вже розпочата робота над підготовкою близько 20 відсотків проектів. Ця нарада дає змогу нам всім бути на одній хвилі та ефективно скоординувати подальші дії щодо підготовки інвестиційних проектів”, - зазначила Ірина Новікова.

  Так, наразі вже підготовлено 6 концептуальних записок здійснення державно-приватного партнерства (ДПП) щодо автомобільних доріг. Крім того, ведеться робота по залучення радників до підготовки проектів ДПП у портовій інфраструктурі та фіналізується концептуальна записка здійснкння ДПП щодо залізничних станцій.

  “Ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями. Зокрема, сьогодні відбулась онлайн-зустріч між Мінекономіки, МОЗ України, IFC та Львівською міською радою щодо подальших кроків для запуску майбутніх проектів ДПП у сфері охорони здоров’я”, - додала Ірина Новікова.

  Нагадаємо, що до Переліку пріоритетних для держави інвестиційних проектів до 2023 року увійшло близько 100 проектів, зокрема у сферах охорони здоров’я, енергетики, транспорту, культурної та туристичної інфраструктури, спортивної інфраструктури, наукової та освітньої інфраструктури, переробної промисловості, поводження з відходами, природоохоронної сфери, надання послуг поштового зв’язку.

  Наявність уніфікованого Переліку дозволяє ефективно планувати та використовувати ресурси держави та бізнесу з метою досягнення найкращого результату – надходження інвестицій, наповнення бюджетів, створення робочих місць, соціально-економічного розвитку.