• In English
 • У Миколаєві розпочав роботу Центр підтримки ВПО та ветеранів АТО/ООС

  У Миколаєві розпочав роботу Центр підтримки ВПО та ветеранів АТО/ООС.

  Основний напрямок роботи Центру - психосоціальна адаптація, реабілітація та ментальне повернення у соціум людей, які постраждали від наслідків збройного конфлікту на сході України. 

  Послуги Центру можуть отримати ВПО, учасники АТО/ООС, їх родичі та члени сімей загиблих військових, але двері закладу також відкриті і для місцевих мешканців. Прийти до закладу можна всією сім’єю, адже тут є кімнати для дітей і працює дитячий психолог. Тож кожен член родини може отримати профільну допомогу, а вся сім’я - комплексну.

  Тут надають юридичні та психологічні консультації, послуги з фізичної реабілітації та відновлення після травм. Також спеціалісти Центру проводять тренінги із започаткування власної справи та пошуку/підбору роботи, направляють на підвищення кваліфікації чи на перекваліфікацію тих, хто цього потребує. Якщо якусь послугу неможливо надати власним ресурсом закладу, спеціалісти Центру направляють клієнтів до профільних установ та допомагають у формуванні так званої дорожньої карти у вирішенні виниклого питання. Також тут можна скористатись безкоштовним робочим місцем, яке обладнане комп’ютером або просто приємно провести дозвілля у відповідному просторі Центру.

  Більше читайте на сайті Міністерства.