• In English
 • У рамках Європейського тижня спорту дипломати зіграли в шахи з українськими гросмейстерами
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 18 вересня 2018 року о 17:15

  18 вересня на НСК "Олімпійський" відбувся шаховий турнір в рамках відзначення Європейського тижня спорту в Україні. Захід пройшов під егідою Європейської Комісії за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

  Члени національної збірної команди України з шахів, гросмейстери Юлія Осьмак та Володимир Баклан дали сеанс одночасної гри на 20 дошках для представників дипломатичних корпусів іноземних держав, органів центральної влади України, а також молодих активістів столиці.

  Зокрема, участь у турнірі взяли співробітники Представництва ЄС в Україні, посольств Азербайджану, Франції, Грузії, Індонезії, Іспанії, Казахстану, Марокко, Португалії, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Мінмолодьспорту, МЗС, МВС, Укренерго та Київського молодіжного центру.

  Гостей турніру привітав заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан. Він відзначив, що цього року Україна приєдналася до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту, тож Тиждень спорту є гарною нагодою наголосити на європейських прагненнях України.

  Побажали цікавої гри та перемог учасникам президент Федерації шахів України Віктор Капустін та президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

  Довідково

  Європейський тиждень спорту призначений для всіх незалежно від віку чи рівня фізичної підготовки. Він фокусується на чотирьох основних темах: фізичній активності у навчальних закладах, робочому місці, відкритих майданчиках, спортивних клубах та фітнес-центрах.

  Святкування Європейського тижня спорту в Україні почалося з відзначення Дня фізичної культури і спорту 8 вересня 2018 року та триватиме до 30 вересня 2018 року. З огляду на те, що Європейський тиждень спорту є однією з ключових подій у сфері європейської інтеграції України у галузях фізичної культури та спорту та має на меті популяризацію спорту та фізичної активності по всій Європі, Міністерство молоді та спорту прийняло рішення у 2018 році – з метою якомога більшого залучення населення України до занять спортом, фізичною активністю, фізичною культурою, популяризації європейських цінностей здорового способу життя – розширити формат та терміни святкування Європейського тижня спорту в Україні.