• In English
 • У Маріуполі відкрито сучасну льодову арену
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 жовтня 2020 року о 11:21

  Президент України Володимир Зеленський, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка взяли участь у відкритті сучасної льодової арени Mariupol Ice Center.

  Виступаючи на церемонії відкриття льодової арени, Глава держави наголосив на важливості будівництва таких сучасних та комфортних спортивних об’єктів саме на Донбасі.

  «Це велика перемога для Маріуполя, для мешканців цього чудового міста, для всієї України і для Донбасу в цілому, тому що він для нас, для кожного з вас єдиний. І це велика перемога також для тимчасово окупованих територій Донбасу – щоб вони бачили, що тут є життя, тут будується Україна», – сказав Президент і висловив переконання, що Україна обов’язково поверне всі свої землі.

  У свою чергу Міністр Вадим Гутцайт наголосив, що відтепер діти Маріуполя матимуть повноцінну можливість займатись зимовими видами спорту.

  «На базі спортивного комплексу створять дитячо-юнацьку спортивну школу. Об’єкт буде використовуватися і місцевими мешканцями та гостями міста для масового катання на ковзанах, а також для проведення домашніх матчів між хокейними клубами. Mariupol Ice Center – це чудовий приклад, коли міська влада та приватні інвестори об’єднуються заради однієї мети – робити спорт доступним», - додав Вадим Гутцайт

  Розмір майданчика – 58 на 28 метрів. Вміщуватиме арена – 300 глядачів. А після завершення другої черги будівництва вона збільшиться до 1500 посадкових місць.

  Окрім відкриття нової льодової арени, в Маріуполі сталася сьогодні ще одна історична подія. Дебютний матч в Українській хокейній лізі на цій арені провів новоутворений ХК «Маріуполь».