• In English
 • У Маріуполі під час Форуму "Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці" до Пакту заради молоді – 2020 доєдналися ще кілька компаній
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 липня 2018 року о 14:54

  У Маріуполі під час Форуму "Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці" до Пакту заради молоді – 2020 доєдналися ще кілька компаній. Організаторами форуму стали Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", Мiнiстерство молоді та спорту України та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. Інформаційні партнери у Донецькій області: Донецька державна служба зайнятості, управління молоді та спорту Донецької ОДА, Маріупольська міська рада, Фонд розвитку Маріуполя та освітній коворкінг "Bets space".

  Форум об’єднав донецьку молодь, представників провідних компаній області та України.

  Компанії Harveast Holding, Нова Пошта, АСРЗ, Маріупольський морський торговельний порт приєдналися до Українського Пакту заради молоді-2020, урочисто підписавши його. Також Пакт підтримав Приазовський державний технічний університет.

  У рамках заходу програми для молоді презентували Азовський судноремонтний завод, Harveast Holding, Приват-Банк, Нова Пошта, ДТЕК, Metinvest Holding, також працівниками Центру зайнятості були представлені послуги для молоді. 

  Дослідження на тему зайнятості презентовані представником проекту U-report, а опитування під час форуму продемонстрували, що понад 50% учасників прагнуть виїхати на роботу чи навчання за кордон.

  Під час форуму молодь відвідала майстер-класи від підписантів Пакту (ДТЕК, Metinvest) та напрацювала рекомендацій до Національного плану дій щодо зайнятості молоді. В свою чергу представники компаній мали можливість обмінятися досвідом та поспілкуватися про Бренд роботодавця для молоді на семінарі для HR-спеціалістів.