• In English
 • У Львові за підтримки Мінмолодьспорту відбулась міжнародна конференція "Молодь і держава: партнерство заради розвитку"
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 10 грудня 2018 року о 11:18

  7-8 грудня у Львові відбулась міжнародна конференція "Молодь і держава: партнерство заради розвитку".

  Організаторами заходу виступили Європейська Комісія, Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Програма розвитку ООН в Україні, 4-та робоча група громадянського суспільства "Східного партнерства" "Контакти між людьми" (Україна).

  Понад 100 учасників обговорювали досвід партнерства держави і молоді з шести країн - України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Білорусі. Серед учасників були представники молодіжних консультативних рад, молодіжні активісти та дослідники з держав "Східного партнерства" та ЄС, міжнародні експерти, представники урядів, органів місцевої та регіональної влади (країн "Східного партнерства"), міжнародних інституцій.

  Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема передав учасникам слова вітання від Міністра Ігоря Жданова та зазначив: це був цікавий досвід, коли саме на запит молоді була отримана підтримка Європейської Комісії та молоді країн "Східного партнерства" щодо проведення такої конференції.

  «Україні є чим пишатися, у нас відбувається чимало цікавих і корисних процесів. І молодь з інших країн була вражена українським досвідом участі молоді у процесах децентралізації тощо і вмотивована продовжувати співпрацю із своїми колегами з України. Впевнений, подібні заходи відбуватимуться і надалі», – зазначив Олександр Ярема.

  Основна мета заходу – обмін прикладами найкращих практик залучення молоді до діяльності органів на місцевому, державному та міжнародному рівнях. А також обговорення міжнародних рамкових договорів та ініціатив, створення атмосфери довіри та взаємної підтримки між молоддю, органами державної влади та громадськими активістами.

  Під час конференції відбулись дискусії на тему "Залучення молоді в країнах "Східного партнерства": можливості та перешкоди", "Голоси глобалізації: як міжнародні мережі сприяють залученню молоді" та презентація дослідження молодіжної політики в країнах "Східного партнерства" та ключових міжнародних програм із залучення молоді.