• In English
 • У Львові відкрили «OpenSpace» - центр з надання послуг європейського зразка
  Львівська ОДА, опубліковано 11 червня 2018 року о 14:47

  Сьогодні, 11 червня, відбулося відкриття центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) м. Львова європейського зразка – «OpenSpace».

  Участь у відкритті взяли Міністр юстиції Павло Петренко, голова Львівської ОДА Олег Синютка та народний депутат, представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

  «Це насправді велика честь, що сьогодні у Львові ми відкриваємо нову сучасну ініціативу Міністерства юстиції України, яка надає максимально прозорі, швидкі і доступні сервіси. Львів є одним із лідерів цієї ініціативи. Вкінці минулого року ми створили перший такий центр у Києві, минулого тижня – в Одесі. Центр охоплюватиме 12 найзатребуваніших сервісів – реєстрація шлюбу, зміна прізвища, реєстрація новонароджених, – і на все це витрачатиметься не більше тридцяти хвилин», - наголосив Міністр юстиції Павло Петренко.

  Зазначимо, на базі центру зібрано найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану на Львівщині.

  «Приємно, що такі знакові події відбуваються на Львівщині. І це є черговим доказом того, що всі модерні технології, всі найкращі практики зібрані тут, зібрані для того, щоб мешканці області відчували себе комфортно, а також мали можливість оперативно отримувати якісні послуги», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

  Відтак за спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів.

  Більшість послуг надаватимуться за кілька хвилин.

  Адреса Центру: м. Львів, вул. Франка, 157.