• In English
 • У Лондоні керівник Держгеонадр представив 7 нафтогазових ділянок для міжнародних компаній
  Державна служба геології та надр України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 12:25

  У рамках Українського форуму з розвідки та видобутку природного газу, який проходить у Лондоні (Великобританія) керівник Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк представив міжнародним видобувним компаніям 7 нафтогазових ділянок.

  «Сьогодні офіційно Держгеонадра оголошують ІІ раунд електронних нафтогазових аукціонів, лоти можна буде придбати через систему ProZorro. Це 7 ділянок, які розташовані у п’яти областях. Територія з покладами складає більше 2 тисяч кв. км, а прогнозовані ресурси більше 2 млрд куб. м газу. Початкова ціна 7 спеціальних дозволів майже $2 млн», – заявив Олег Кирилюк.

  Держгеонадра оголосила дані про такі ділянки:

  Добренська, Північно-Єфремівська – Харківська область,

  Кадобнянська – Івано-Франківська область,

  Дрогобицька – Львівська область,

  Калюжна-1 – Сумська область,

  Ополонівська -1 та Ополонівська-2 – Чернігівська область.

  Також Кирилюк додав, що загалом на 2019 рік Держгеонадра планує виставити 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів $50 млн та прогнозованими ресурсами, які складають 130 млрд куб. м газу і площею в 5 000 кв. км.

  Завдяки рішенням Уряду 6 грудня в Україні стартували перші електронні нафтогазові аукціони, на яких було виставлено 10 ділянок надр з ресурсною базою вуглеводнів у 90 млрд куб. м. Нагадаємо, восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватися виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів «Прозоро.Продажі».

  На заході були присутні як українські, так й міжнародні видобувні компанії такі як: Shell, ExxonMobil, INA, Arawak,Erenco, MOL, Sand Hill, Trident Acquisitions. А також сервісні компанії Baker Hughes, Halliburton, Schlumberger, Viking International та SOCAR AQS.