• In English
 • У Кривому Розі 300 студентів проходитимуть підготовку на сучасній металургійній фабриці, - МОН
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 21 квітня 2021 року о 13:12

  Для підготовки висококваліфікованих спеціалістів підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та підприємством «АрселорМіттал Кривий Ріг».

  Підписання відбулося 20 квітня 2021 року під час презентації освітнього проекту «Нова фабрика» за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Миколи Кизима, представників Дніпропетровської облдержадміністрації та обласної ради, університетів-партнерів проекту, народних депутатів України та майбутніх студентів.

  Документом передбачено співпрацю між підприємством та провідними закладами вищої освіти Кривого Рогу – Державним університетом економіки і технологій та Криворізьким національним університетом – щодо нової бакалаврської програми у сфері металургійної діяльності.

  «Програма «Нова фабрика» демонструє, що найбільші міжнародні корпорації вірять в українську освіту, в її можливості. Сподіваюсь, це лише перші кроки системної співпраці «АрселорМіттал Кривий Ріг» із українським університетами. Мрію побачити випускників ДУЕТ та КНУ на чолі металургійних фабрик світу, а зарубіжних студентів – на навчанні та стажуванні в Україні», – зазначив Микола Кизим.

  Зокрема, на першому етапі співпраці передбачається підготовка 300 фахівців, які будуть працювати на стратегічному об’єкті – фабриці огрудкування, будівництво якої триває.

  Учасники проекту «Нова фабрика» отримають:

  · оплату та навчання за кошти «АрселорМіттал Кривий Ріг»;

  · стипендії найкращим студентам;

  · можливості стажуватися за кордоном;

  · навчання у міжнародних експертів;

  · вивчення англійської мови;

  · проживання у гуртожитку;

  · корпоративний диплом від «АрселорМіттал Кривий Ріг»;

  · гарантоване працевлаштування на новітній фабриці;

  · привабливі умови праці в новій виробничій культурі.

  Довідково

  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки зі звичайних і низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат.

  Фабрика огрудкування є одним з ключових проектів з екологічною складовою, в який компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує близько 250 млн доларів. Запуск нового виробничого об'єкта дозволить поступово вивести з експлуатації два діючих агломераційних цехи підприємства. Разом із масштабною реконструкцією ще одного аглоцеху це дасть можливість суттєво покращити екологічну ситуацію у регіоні. Загальний обсяг викидів зменшиться на 78 тис. тонн, а обсяг викидів СО2 знизиться на 800 тис. тонн на рік.

  Нагадаємо, у регіонах України створюватиметься мережа інтерактивно-освітніх центрів науки.