• In English
 • У Командуванні Сухопутних військах підбили підсумки діяльності військових комісаріатів
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 липня 2018 року о 18:21

  Сьогодні, 13 липня, в Командуванні Сухопутних військ ЗС України відбулося підбиття підсумків діяльності військових комісаріатів за І півріччя 2018 року.

  Участь у заході взяв начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко. Він зосередив увагу присутніх на основних завданнях, які стоять перед військкоматами та якості виконання цих завдань у різних регіонах України протягом півріччя.

  Серед іншого, генерал армії України Віктор Муженко зупинився на питанні налагодження ефективних і прозорих зв’язків з громадськістю та ЗМІ, висвітлення діяльності  військових комісаріатів, надання публічних роз’яснень та оперативного реагування на неправдиву, викривлену та фейкову інформацію, яка з маніпулятивною метою вкидується в інформаційний простір з метою дискредитації Збройних Сил та підриву довіри до командирів та начальників усіх рівнів.

  Головнокомандувач Збройних Сил України також торкнувся теми корупційних ризиків та випадків неналежного виконання обов’язків працівниками військкоматів. Як зазначив генерал армії України Віктор Муженко, жоден такий випадок не залишиться поза увагою керівництва Збройних Сил.  Цей підхід вже підтверджується на практиці – понад 10 посадових осіб військкоматів протягом 2018 року подані до звільнення та пониження в посаді.