• In English
 • Безпека баз, складів та арсеналів – у центрі уваги керівництва Збройних Сил України
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 липня 2018 року о 18:23

  У першому півріччі 2018 року у Збройних Силах України була продовжена послідовна робота в рамках підвищення безпеки важливих військових об’єктів в рамках реалізації урядової «Програми забезпечення живучості арсеналів, баз і складів озброєння ракет і боєприпасів».

  Зокрема, продовжувався процес будівництва та розвитку інфраструктури важливих військових об’єктів, їх обладнання сучасними засобами охорони, сигналізації та відеоспостереження. Системні зусилля докладаються до інженерного обладнання периметрів важливих військових об’єктів, обладнання позицій для їх захисту, у тому числі – від ймовірних атак з повітря.

  Тривають роботи з вдосконалення існуючих та будівництва нових сховищ, зведення додаткових захисних споруд, які мають убезпечити бази, склади і арсенали від диверсій ворога або від руйнівних стихійних явищ.

  У відповідні військові частини надійшла та продовжує планово надходити інженерна та спеціальна техніка для здійснення вантажних та складських робіт, сучасне протипожежне обладнання тощо. На переважній більшості військових об’єктів створено спеціалізовані підрозділи, які здатні професійно використовувати таку техніку з дотриманням всіх норм технологічної та пожежної безпеки.

  Структурні підрозділи Збройних Сил України, що відповідають за питання безпеки, проводять постійні, в тому числі – раптові перевірки системи охорони військових баз, складів і арсеналів. За підсумками однієї з таких перевірок за виявлені недоліки керівник одного з таких важливих об’єктів був притягнутий до відповідальності та усунутий з посади.