• In English
  • У Києві відбувся інформаційний день “Підтримка ЄС для української молоді"
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 грудня 2017 року о 11:03

    На важливості розширення горизонтів, міжнародної молодіжної співпраці та пошуку нових партнерів у молодіжній роботі наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. Про це заступник Міністра молоді та спорту говорив під час відкриття інформаційного дня “Підтримка ЄС для української молоді", який відбувся в ІА "Укрінформ" 7 грудня.

    Заступник Міністра зазначив, що для молоді є цінними нові знання щодо можливостей, які відкриває співпраця,зокрема, з програмою Європейського Союзу Еразмус+.

    За словами Олександра Яреми, вже проаналізовані проблемні питання, які є перепоною на шляху розвитку та поширення спільної діяльності між організаціями України та країн ЄС.  Окрім іншого, йшлося і про залучення волонтерів з європейських країн до діяльності українських організацій.

    Також було проанонсовано проведення у Києві 11-12 грудня 2018 року Першого українсько-польського форуму. Захід присвячений неформальній освіті, організації та проведенню молодіжних обмінів, збільшенню кількості їх учасників тощо.

    Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан підбив підсумки інформаційного дня, і поінформував про основні напрями міжнародної діяльності Мінмолодьспорту  та можливості, які відкриті для молоді.

    Заступник Міністра надав узагальнені рекомендації щодо участі у програмі Еразмус+ та закликав до плідної співпраці.

    Організаторами інформаційного дня “Підтримка ЄС для української молоді" виступили Європейська Комісія, Представництво ЄС в Україні та Міністерство молоді та спорту України за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, Інформаційного центру Еразмус+ Молодь і Ресурсного центру Сальто EECA (Польща).

    Під час заходу буде надано інформацію про підтримку ЄС для молоді з країн Східного Партнерства, можливості для розвитку потенціалу українських молодіжних організацій, підтримку молодіжного підприємництва та обміну молодіжними лідерами.

    Учасники матимуть можливість дізнатись більше про досвід організацій, які вже отримували гранти на реалізацію проектів у рамках програми ЄС Еразмус+, можливості залучення ресурсів на реалізацію проектів з мобільності молоді.

    Нагадаємо, програма Еразмус+ в Україні розпочалася у 2014 р. і підтримує проекти з мобільності і співпраці між організаціями Європи і України в сфері вищої освіти, євростудій, молоді та спорту. Українські організації активно долучились до участі у програмі.

    Деталі про програму: ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/node_en

    Деталі про грантові можливості: eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

    Національний Еразмус+ офіс в Україні:erasmusplus.org.ua

    Інформаційний центр Еразмус+ Молодь:fb.com/EPlus.Ukraine

    Ресурсний центр Сальто EECA: salto-youth.net/eeca