• In English
 • У Києві відбувся етап спортивних тестувань кандидатів на участь до складу збірної України "Ігри Нескорених"
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 березня 2018 року о 15:48

  Сьогодні, 24 березня, у спорткомплексі Центрального спортивного клубу ЗС України відбувся фінальний етап спортивних тестувань кандидатів до Національної збірної України “Ігор Нескорених”.

  Перед початком тестувань за участю представників Міністерства оборони України, організаторів "Ігор Нескорених", а також тренерів відбулася прес-конференція.

  Начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов повідомив, що на заключний етап спортивних тестувань у Києві зареєструвалося понад 130 осіб, з яких 19 є представниками Збройних Сил України.

  “Ігри Нескорених” – невід’ємний елемент соціальної, психологічної і фізкультурно-спортивної реабілітації. В закладах фізичної культури і спорту Міністерства оборони України кілька вихідних поспіль відбувалися етапи тестувань військовослужбовців та ветеранів військової служби щодо участі їх у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених-2018”, які відбудуться в листопаді в Австралії", – сказав полковник Юрій Фіногенов.

  Випробування в Києві завершує стадію всеукраїнських спортивних тестувань в рамках відбору до національної збірної, що вже побували у Львові та Одесі.

  "Спробуйте якомога більше видів спорту. Як показує досвід минулого року, новачкам щастить. В нас були учасники, які вперше спробували свої сили в спорті і завдяки наполегливим зусиллям, своїй напруженій праці, бажанню та наполегливості отримали призові місця у Канаді", – звертаючись до учасників сказала координатор проекту “Ігри Нескорених” в Україні Оксана Горбач.

  Також вона додала, що в організаторів є плани стосовно збільшення видів спорту для української збірної.

  "Ми хочемо спробувати тренувати відібрану збірну у волейболі сидячи, а також плануємо розширити деякі категорії, зробити велоспорт сидячи та атлетику на візках", – додала вона.

  "Сьогодні ми будемо перевіряти функціональну та психологічну складову спортсменів, надаємо їм методичні та практичні рекомендації для підготовки до відбору", – сказав головний тренер Національної збірної України “Ігор Нескорених” Євген Мазур.

  Протягом дня учасники тестувань випробовували свої сили у 8 адаптивних дисциплінах: біг, велоспорт на шосе, веслування на тренажері, пауерліфтинг, плавання, стрибки в довжину, стрільба з лука та штовхання ядра.

  Окрім чоловіків, участь у відборі брали також і жінки. Серед них була і Ольга Бенда – переможниця конкурсу “Miss military fantasy”.