• In English
 • У Києві відбулися переговори делегацій оборонних відомств України та Великої Британії
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 вересня 2018 року о 17:17

  17 вересня у Києві відбулися переговори делегацій оборонних відомств України та Великої Британії.

  Під час заходу сторони обговорили безпекову ситуацію у світі та Європі, загрози, які стоять перед двома країнами, питання реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України, а також співпраці між українським та британським оборонними відомствами у військовій та військово-технічній галузях.

  Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак наголосив на важливості допомоги Україні з боку Уряду Великої Британії у прагненні захистити свої кордони, свою державу, свою землю, побудувати демократичне суспільство.

  За словами Степана Полторака, під час переговорів сторони наголосили на необхідності поглиблення воєнно-політичного діалогу на рівні міністрів оборони та делегацій оборонних відомств, а також подальшого розвитку військового та військово-технічного співробітництва.

  «Ми обговорили можливість подальшої співпраці щодо продовження курсової підготовки, налагодження тісної співпраці між оборонно-промисловими комплексами наших країн за різними напрямами. Також йшлося про посилення консультативно-дорадчої допомоги для розвитку спроможностей Збройних Сил України, зокрема щодо системи управління, оборонного планування. Крім того, дуже важливим і критичним для України є питання, пов’язане з наданням допомоги у підвищенні ефективності і спроможностей Військово-Морських Сил України в охороні і обороні морського узбережжя», – зазначив він.

  Окремо керівник вітчизняного оборонного відомства відзначив важливість обговорення можливостей розвитку двосторонньої співпраці та обміну досвідом в питаннях, пов’язаних з розбудовою військової інфраструктури в Україні.

  «Зустріч була конструктивною і перспективною, адже сьогодні розставлені «маячки» і намічені пріоритети. У нас є близько місяця для організації роботи. У листопаді на запрошення свого колеги я планую відвідати з офіційним візитом Лондон, де ми ще раз повернемося до озвучених сьогодні питань і більш детально їх обговоримо. Зокрема, щодо напрямів військово-технічного співробітництва, а також допомоги з метою більш ефективного набуття спроможностей Військово-Морськими Силами України», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.