• In English
 • У Києві розпочався XVІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької журналістики

  Сьогодні, 15 травня, о 12:00 у форматі онлайн стартував XVІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Одним із співорганізаторів заходу традиційно є Держкомтелерадіо.

  Дистанційно у якості гостя у заході бере участь перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, з яким напередодні  вихованці агенції «ЮН-ПРЕС» записали інтерв’ю і вітальне слово переможцям конкурсу дитячо-юнацької журналістики.

  Тема цьогорічного фестивалю, яку обирали діти: «2020: моя країна в смартфоні», виявилась вкрай актуальною.  Фестиваль триватиме з 15 по 17 травня не порушуючи традицій та санітарно-епідеміологічних норм. На захід online завітають понад 800 учасників, з 16 регіонів України та 7 країн світу: Франції, Білорусі, Польщі, Чехії, Нідерландів, Узбекистану, Молдови, які змагалися за першість у 10 номінаціях.

  У програмі фестивалю:

  15 травня. 12.00 ― урочисте відкриття Фестивалю; ретроспектива фотопрезентацій, відеороликів «Прес-весна на Дніпрових схилах: повноліття», присвячена 30-річчю ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ; робота онлайн-редакції «ІнфоМанія». Онлайн трансляція на офіційних ресурсах КПДЮ.

  16 травня. 10.00 ― вебінари в прямих ефірах, практикуми та майстер-класи онлайн від експертів ― професійних журналістів, блогерів та медіатренерів; віртуальна екскурсія «Київ ― європейська столиця». Онлайн трансляція на офіційних ресурсах КПДЮ, прямі ефіри на платформі ZOOM.

  17 травня. 12.00 ― урочиста церемонія нагородження переможців; презентація нових проєктів ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ «Представляємо кращі практики»; «вручення» сертифікатів зі знижкою на вступ до міжнародних та вітчизняних вишів на пільгових умовах для переможців. Онлайн трансляція на офіційних ресурсах КПДЮ.