• In English
 • У Києві проходить міжнародний семінар з протидії торгівлі людьми
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 19 лютого 2019 року о 16:43

  Проблему торгівлі людьми обговорено представниками національних інституцій України та інших 8 країн-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Україні (далі - ОБСЄ) на семінарі „Торгівля людьми з метою трудової експлуатації: комплексний підхід до вирішення проблеми”, організований та проведений Мінсоцполітики у співпраці з ОБСЄ за підтримки офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні  та Інтерполу.

  Обмін досвідом боротьби з торгівлею людьми з орієнтацією на трудову експлуатацію дев'яти держав-учасниць ОБСЄ став основним напрямком міжнародного дводенного семінару, який проходить у м. Києві. Досвідчені працівники поліції, прокурори, інспектори праці з України, Німеччини, Франції, Італії, Литви, Польщі, Швеції, Чехії та Туреччини обмінялися інформацією та передовою практикою, працюючи над конкретними справами, що стосуються торгівлі людьми.

  Загальна мета семінару - поліпшення міжнародного співробітництва та сприяння спільним розслідуванням випадків торгівлі людьми, покладаючись на всіх компетентних національних суб'єктів.

  З доповіддю на тему «Огляд сучасних тенденцій та проблем у сфері боротьби з торгівлею людьми та незаконною міграцією в Україні»   19 лютого на семінарі виступила Наталія Федорович, заступник Міністра соціальної політики, яка окреслила основні досягнення Уряду України у боротьбі з торгівлею людьми, специфіку Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, основні виклики сьогодення у боротьбі з торгівлею людьми на національному та міжнародному рівнях тощо.

  У семінарі взяли участь 75 учасників, які представляли українські та іноземні національні інституції, відповідні міжнародні організації та організації громадянського суспільства. Серед представників українських та інших держав – високопосадовці з Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Інспекції праці, Національної поліції, Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.