• In English
  • У Києві до кінця 2023 року побудують «Будинок музики»


    16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Деякі питання реалізації Указу Президента України № 329/2020 від 18 серпня 2020 року «Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму».

    Згідно з документом, Міністерство культури та інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві «Будинку музики» та перемістити до нього державне підприємство «Національний будинок органної та камерної музики України».

    Також Міністерству доручено забезпечити передачу в постійне безоплатне користування релігійній організації «Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві» будівлі костелу Святого Миколая (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 75).

    До моменту переїзду у новий «Будинок Музики», ДП «Національний будинок органної та камерної музики України» користуватиметься костелом спільно з релігійною громадою. Процес роботи ДП «Національний будинок органної та камерної музики України» у цей період не зазнає змін — репетиційний процес та концертна діяльність відбуватимуться за розкладом.