• In English
 • U-Inn Fest «Молодь. Демократія і права людини. Інновації» зібрав переможців конкурсу молодіжних інновацій
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 травня 2018 року о 14:23

  Днями відбувся Фестиваль молодіжних інновацій U-inn Fest «Молодь. Демократія і права людини. Інновації», який проводить Програма розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту.

  Ця подія зібрала шість команд-переможниць конкурсу молодіжних інновацій U-Inn (деталі - на сайті конкурсу https://uinn.org.ua/), які поділилися своїм досвідом реалізації проектів.

  Під час фестивалю відбулися  нетворкінг, інтерактивні сесії із питань інклюзивного розвитку, прав людини, цікаві ігри із призами та пізнавальна дискусія на тему «Молодь. Інновації. Демократія».

  Успішні молоді реформатори, підприємці, громадські активісти розказали, як досягнути синергії між цими сутностями.

  Окрім того, представники інших молодіжних організацій, ініціативних груп презентували свої інноваційні проекти та ідеї.

  Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема під час проведення заходу зазначив, що 37% молодих людей в Україні готові розвивати свої місцеві громади згідно з соціологічним дослідженням «Молодь України 2017». Конкурс #UINN націлений на те, щоб стимулювати молодь думати по-інноваційному, як можна підвищити обізнаність щодо прав людини та зміцнити демократію.

  Довідково

  Конкурс молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».

  25 листопада 2017 року було обрано 6 проектів, які здобули перемогу на конкурсі молодіжних інновацій для демократії та права людини U-Inn. Команди отримали менторську підтримку та грошову винагороду для реалізації своїх проектів. Протягом наступних чотирьох місяців переможці займались впровадженням своїх задумів.