• In English
  • У Хмельницькій області впродовж 2018 року порушники земельного законодавства сплатили 3,49 млн грн

    Упродовж 2018 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області провели 947 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. За результатами перевірок виявлено 566 порушень.

    З метою вжиття заходів інспекторського впливу для усунення виявлених порушень, державними інспекторами Хмельниччини складено 290 протоколів про адміністративні правопорушення, порушникам вручено 342 приписи про усунення порушень, винесено 240 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 65,64 тис. грн та нараховано шкоду, заподіяну державі внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу на загальну суму 4,38 млн гривень.

    Державними інспекторами ведеться робота з відшкодування завданої державі шкоди, внаслідок чого на сьогодні порушниками сплачено більше 3,49 млн гривень.

    Крім того, до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Хмельниччини фахівці Головного  управління Держгеокадастру в Хмельницькій області направили 64 клопотання про надання документів, матеріалів та іншої інформації, необхідних для здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель. До правоохоронних органів направлено матеріали по 6 справах.