• In English
 • У Хмельницькій області учасникам бойових дій передано у власність понад 19 тис. гектарів землі

  З початку ініціативи забезпечення учасників операції Об’єднаних сил земельними ділянками із заявами до Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області звернулося 28 918 військовослужбовців. За результатами розгляду звернень 19 213 військових отримали дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 30,17 тис. гектарів.

  Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому – 3234, Кам’янець-Подільському – 2211 та Старокостянтинівському – 1810 районах області.

  Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку. На сьогодні вже прийнято 11 796 рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок загальною площею 19 257,7 гектара. З них 9 883 ділянки загальною площею 19 033,61 га – для ведення особистого селянського господарства, 1 913 ділянок площею 224,09 га – для ведення садівництва.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в ООС (АТО).

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам бойових дій та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.