• In English
 • У Харкові відкрився Kharkiv Media Hub

  25 травня в Харкові відкрився Kharkiv Media Hub — комунікаційна платформа, метою якої є підтримка роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні.

  Він стане місцем проведення заходів для українських та іноземних журналістів. Тут постійно відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, проходитимуть експертні дискусії та культурні заходи.

  “Чудова новина про розширення можливостей для функціонування медіа. Сподіваємося, що таких хабів згодом ставатиме все більше. Адже журналісти, що сміливо висвітлюють війну в Україні на весь світ заслуговують на найкращі можливості для роботи. І ми сприятимемо у тому, щоб їх ставало все більше”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

  У хабі представники ЗМІ також зможуть отримати допомогу в акредитації, пошуку фіксерів та цікавих тем, знайти контакти зі спікерами тощо. Крім того, хаб працюватиме і як коворкінг, де жителі міста зможуть спокійно прийти й попрацювати.

  Kharkiv Media Hub є мережевим підрозділом Медіацентру Україна, який працює у Києві та Львові. Це громадська ініціатива з допомоги медіа у висвітленні війни, а також розробці стратегій та комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України. За перші два місяці роботи через Медіацентр Україна пройшло понад 2500 іноземних журналістів з більш ніж 70 країн світу.