• In English
 • У Харкові відбулося засідання Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 квітня 2019 року о 10:23

  Заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, голова Ради ветеранів Володимир Лагута та представники ветеранської спільноти з усіх областей України взяли участь у засіданні Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України.

  "Громадська рада започаткувала нову традицію виїзних засідань в регіонах. Це сприятиме підвищенню залученості місцевих організацій до плідної та ефективної співпраці з державними органами влади у майбутньому", - зазначив Олександр Терещенко.

  Під час засідання було обрано першого заступника голови Ради - ним став Володимир Шрубковський, представник Хмельницької області. Заступником обрано Миколу Гніушевича, представника Київської області.

  Згідно з порядком денним засідання експерт з адвокації програми радник Ірина Лоюк представила звіт за результатами моніторингу обласних бюджетних програм соціального захисту ветеранів.

  Член Ради ветеранів Тарас Шпук, який відповідає за напрямок спортивної реабілітації, представив графік спортивних заходів, де беруть участь ветерани.

  Окремою темою обговорення була презентація проекту ГО «Побратими» щодо проведення анкетування ветеранів Черкащини.