• In English
 • У Харкові розпочався семінар для журналістів щодо протидії російській гібридній агресії в Україні

  У Харкові розпочався семінар-тренінг для працівників засобів масової інформації «Гібридна агресія РФ в Україні: розпізнати та попередити», який на замовлення Держкомтелерадіо проводить ТОВ «Євромедіа Компані».

  Це останній семінар із циклу запланованих в 2019 році. Попередні відбулися в Одесі, Чернігові, Львові, Краматорську.

  Метою цих заходів є підвищення розуміння рівня загроз  гібридної війни та оволодіння засобами запобігання, виявлення і протидії цим викликам  в інформаційній сфері. Серед тренерів – експерти у сфері євроатлантичної інтеграції та протидії інформаційним загрозам, наукові співробітники Національного інституту стратегічних досліджень.

  «Загрози російської агресії особливо гостро розуміють тут, на Харківщині, яка є не лише прикордонною областю, але й знаходиться не дуже далеко від зони ООС, – зазначив, відкриваючи семінар-тренінг, старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень, директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки» Валерій Кравченко. – Війна, яка відбувається на сході, неподалік від Харківщини, є конвенційною, яку класифікують як «військові дії низької інтенсивності». Але це не весь аспект війни, яку ворог, Російська Федерація, веде проти нас уже шостий рік. Про різні аспекти цієї агресії – економічні, психологічні, інформаційні і поговоримо сьогодні».

  До семінару може долучитися кожен бажаючий. Пряма трансляція заходу /за посиланням/.